Радикальний Український Націоналізм (nationalism_ua) wrote,
Радикальний Український Націоналізм
nationalism_ua

Хеннеке Кардель "Адольф Гітлер - засновник Ізраїлю". Рецензія

На марші УПА у наметі рідновірів купив "нашумілу" книжку (яка особливо рекламується в МАУП-івських виданнях), яка на російській мові звучить "Адольф Гитлер - основатель Израиля"

Її аннотація, надрукована на обкладинці:

"Хеннеке Кардель во время второй мировой войны воевал на Восточном фронте, попал в плен, на территории Литвы бежал из плена. Вернувшись в Германию, задумался о причинах мировой войны. Беседы с людьми различных национальностей, в том числе евреями, изучение тщательно скрывавшихся архивных документов позволили ему сделать вывод о том, что верхушка гитлеровского рейха состояла из людей, в крови которых была значительная доля еврейской крови".

Що ж, прочитав її одним махом, і ось результати:

Загалом книжка мої очікування не виправдала.

На мою думку, автор, пан Кардель теми свого твору практично не розкрив. Корисної інформації там 25%, ну максимум 30%. Решта - загальновідомі факти, описані в інших відомих книгах по ІІІ Рейху.

Що ж до аннотації: "Беседы с людьми различных национальностей, в том числе евреями, изучение тщательно скрывавшихся архивных документов" - так, це все автор використав у своїй книзі. Але в посиланнях і на розмови, і на документи (самі документи - це або провінційні архіви, або покази Нюрнберзького процесу, або Єрусалимського процесу над Ейхманом - так що на мою думку це не "дуже засекречені" матеріали) не розкрито практично жодного значущого факту щодо жидівського походження Гітлера, його оточення, політики створення жидівської держави тощо. В основному це дані, які не мають прямого відношення до теми книги.

Загалом пан Кардель звернув основну увагу на таких діячів націонал-соціалістичної Німеччини: Адольф Гітлер, Ганс Франк, Альфред Розенберг, Рейнхард Гейдріх і Адольф Ейхман. Решта дійових осіб згадуються на порядок рідше.

Ілюстрації в книзі - чорно-білі, і чи то навмисно, або через особливості самого друку - нечіткі, і тому "чорнявенькі фейсики" можуть вводити читачів у оману.

Що ж до самої структури, то вона нагадує біографічну частину "Майн Кампф" + події після її написання.

В перших главах (про дитинство і юність Адольфа Алоїзовича) цитуються в основному 2 твори, на яких і будується розповідь - Август Кубіцек "Адольф Гітлер, друг моєї юності", 1953 і Йозеф Грейнер "Кінець Гітлер-міфу", 1947. Як на мене, то обидва автори видали свої книжки, користуючись комерційним інтересом, і ажіотажем навколо теми ІІІ Рейху і його фюрера зокрема. Тому факти, оприлюднені в цих книжках навряд чи варто сприймати за чисту монету.

В главі про Гітлера на війні Кардель цитує спогади єфрейтора Бальтазара Брандмаєра, в яких він описує героїзм свого напарника Адольфа Гітлера. Як доказ його "об'єктивності" було те, що Гітлер в той час ще не прийшов до влади. Хіба є це доказом безпристрасності? Впосиланнях написано, що книга Брандмаєра була видана 1932-го року, а, отже, вона могла запросто бути одним із інструментів пропагандистської боротьби в той час, коли НСДАП мобілізувала всі свої сили для перемоги на виборах і здобуття влади.

Щодо ночі "довгих ножів", то Кардель ясно показує, що він симпатизує Рему і братам Штрассерам. В цьому розділі він активно цитує працю Отто Штрассера "Гітлер і я".

Загалом, інформація про жидівських предків багатьох гітлерівських чиновників, як і самого Гітлера, є практично не підтвердженою в книзі різнобічними джерелами.

Як на мене, найцікавішою, і найпереконливішою інформацією в книзі є глава про особистого лікаря фюрера Мореля, який колов вождя Німеччини наркотиками (про що свідчать фотографії), факти про широку співпрацю сіоністів та органів безпеки ІІІ Рейху з метою створення єврейської держави в Палестині, факти про фінансування NSDAP жидівськими банкірами західних країн.

Що ж до ревізіонізму холокосту, то Хеннеке Кардель займає двояку позицію - ніби й газові камери були, але всього було знищено десь 350 тисяч жидів.

В книзі є багато ляпсусів. Серед них:
На фотографії, що підписана, як обкладинка журналу "Остара" попередника нацизму Ланца фон Лібенфельса насправді зображена обкладинка книги "Таїна рун" Гвідо фон Ліста - іншого оккультиста, ідейного натхненника націонал-соціалізму.

Цитата: "Американские эсминцы вели огонь по немецким подводным лодкам, которые нападали на германские караваны"

Попри це все, для людей, не знайомих з історією ІІІ Рейху, ця книжка буде цікавою.

Загальна оцінка (за 5-тибальною шкалою): 3+
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 4 comments
з цікавости пошукаю!
я б 2 поставив.
Гитлер,Ленин,Сталин все с жидовской примесью,гениальные уничтожители народа,готовьтесь Земляне к появлению следующего жидовского гения
Истории известно,что 4000 лет тому назад евреям устроили очередной погром в Египте и Моисей малую часть спас от уничтожения,сбежав на Синай.После появления Иисуса истории известно,что евреев уничтожали и выгоняли со всех европейских государств под девизом "Бей жидов спасай себя".Последним активистом был их брат по крови-Гитлер.Из 500 000шт.своих соотечественников,если верить Карделю,отвёз пароходами в Палестину,остальных вместе с иностранными уничтожил в Холохосте.За прошедшие пол века тишины они окрепли и оборзели.Устроили несколько глубоких всемирных кризисов,таким способом ограбив всех и заработав триллионы $.Уничтожили в войнах несколько миллионов вьетнамцев,африканцев,сербов,иракцев,продолжают уничтожать афганцев.100 лет тому назад создали совместное Всемирное жидомасонское правительство и сегодня реально правят миром через условия кредитования (поднимите цену на газ для украинцев,тогда дадим 150 млн),контролем пропаганды,внедрение пидорастии,принятия свободных для них законов,привития американского образа жизни.Ведь предупреждали нас великие 100 лет тому назад "Бойтесь жидов-демократов,они погубят Россию".Что же делать не евреям???